Doprava zdarma od 1 500 Kč.
Neohodnoceno

Neuburské 2022 Víno tiché lahvové 0,75 L,Moravské zemské víno, č. š. 4/22

Víno zelenožluté barvy s vůní citrusových plodů, grapefruitů s muškátovými  a broskvovými tóny. Chuť je plná a šťavnatá s typickou velmi jemnou hořčinkou v dochuti.

Skladem
Kód: NG22
242 Kč
Kategorie: Bílé víno
Druh vína: Polosuché víno
Klasifikace: Moravské zemské víno
Alkohol: 11,76 %
Zbytkový cukr: 8,21 g/l
Kyseliny: 6,12 g/l
neuburske 2022 MZV
Novinka Tip

Neuburské 2022. Víno zelenožluté barvy s vůní citrusových plodů, grapefruitů s muškátovými  a broskvovými tóny. Chuť je plná a šťavnatá s typickou velmi jemnou hořčinkou v dochuti.

 

Víno tiché lahvové 0,75 L, Moravské zemské víno, č. š. 4/22.

 

Odrůda Neuburské

Odrůdová vína jsou obvykle světle zelenožlutá, u vyšších přívlastků zlatožluté barvy, vůně je jemná muškátová až kopřivově broskvová, při zrání v láhvi malinová. V chuti jsou vína harmonická, extraktivní, středně plná až plná, hebká, viskózní, mají květinově-ovocitý charakter s nenapodobitelně pikantní, mírně nahořklou skořicovou chutí. Ve vůni a chuti můžeme dále hledat ořechy, maliny, smetanu. Víno je vhodné ke střednědobé archivaci. Lahvově zralá vína tvoří výrazné druhotné buketní látky, hodí se k delšímu posezení. Neuburské výborně doprovází jídla s hustými omáčkami, pečenou drůbež nebo drůbeží paštiky, klobásy a guláš. Hodí se i k vařeným masům, přírodní úpravě hovězího, k vydatnějším, ale neutrálním jídlům. Dále může doplňovat bílé sýry či zeleninové polévky.

 

Nakupujte Bílé víno online Pod Kumstátem a vychutnejte si ho v pohodlí domova.

Zpět do obchodu