Doprava zdarma od 1 500 Kč.
Neohodnoceno

Sylvánské zelené 2019 Víno tiché lahvové 0,75 L, pozdní sběr, č. š. 20/19

Víno žlutozelené barvy a angreštové vůně. Chuť je plná díky pravidelnému míchání na kvasnicích, extraktivní, mírně kořenitá s vyšší kyselinkou.

Skladem
Kód: SZ19
272 Kč
Kategorie: Bílé víno
Záruka: 2 roky
Druh vína: Suché víno
Klasifikace: Pozdní sběr
Alkohol: 11,67 g/l
Zbytkový cukr: 5 g/l
Kyseliny: 7,2 g/l
Bezcukerný extrakt: 20,5

Medaile

Stříbrná medaile Málo pěstované odrůdy

Víno Bojnice - stříbrná medaile

 

Sylvánské zelené 2019. Víno žlutozelené barvy a angreštové vůně. Chuť je plná díky pravidelnému míchání na kvasnicích, extraktivní, mírně kořenitá s vyšší kyselinkou.

 

Víno tiché lahvové 0,75 L, pozdní sběr, č. š. 20/19.

 

Odrůda Sylvánské zelené

Typické odrůdové víno má žlutozelenou barvu a pikantní vůni, u mladších vín travnatou až angreštovou. Chuť je plná, extraktivní, mírně kořenitá, v mládí s vyšší kyselinkou. Víno je neutrálního typu a při nižší sklizni mírně kořenité chuti bez zvláštních aromatických látek. Při vyšší vyzrálosti hroznů dává predikátní vína, která zráním na láhvi nabývají na olejovitosti, hladkosti a vláčné harmonii, v aroma se objevují květy akátu, minerální a vegetální tóny. Vína jsou vhodná ke střednědobé archivaci.Vína jsou výborná pro společenské události, neboť jejich pití neunavuje. Jsou to neutrální vína, která nenarušují chuť jemných jídel. Vhodná jsou k pokrmům z králíka, k drůbeži či vepřovému masu, předkrmům a smetanové omáčce.

 

Nakupujte bílé víno online Pod Kumstátem a vychutnejte si ho v pohodlí domova.