Doprava zdarma od 1 500 Kč.
Neohodnoceno

Blauburger 2018 Víno tiché lahvové 0,75 L, Moravské zemské víno, č. š. 20/18

Suché Moravské zemské víno. Víno neutrálního typu, hluboké tmavočervené barvy s černým odstínem, sametové s nižší aciditou a nižším obsahem taninů, s příjemným, nevtíravým buketem červeného bobulového ovoce. Tato odrůda byla vyšlechtěna roku 1923 bývalým ředitelem vinařské školy a vinařského ústavu (HBLAuBA) v rakouském Klosterneuburgu, Fritzem Zweigeltem, křížením odrůd Modrý Portugal a Framkovka. 

Skladem
Kód: BB18
242 Kč
Kategorie: Červené víno
Záruka: 2 roky
Druh vína: Suché víno
Klasifikace: Moravské zemské víno
Alkohol: 12 %
Zbytkový cukr: 1,5 g/l
Kyseliny: 4,43 g/l

Blauburger 2018. Suché Moravské zemské víno. Víno neutrálního typu, hluboké tmavočervené barvy s černým odstínem, sametové s nižší aciditou a nižším obsahem taninů, s příjemným, nevtíravým buketem červeného bobulového ovoce. Tato odrůda byla vyšlechtěna roku 1923 bývalým ředitelem vinařské školy a vinařského ústavu (HBLAuBA) v rakouském Klosterneuburgu, Fritzem Zweigeltem, křížením odrůd Modrý Portugal a Framkovka.

Víno tiché lahvové 0,75 L, Moravské zemské víno, č. š. 20/18.

 

Odrůda Blauburger

Víno s nádherným ovocným buketem blížící se Frankovce, ze které byla také společne s Modrým Portugalem vyšlechtěna v Rakouském Klosterneuburgu. Ve vůni se velmi podobá rybízi, ostružině, ale také malinám. Krásnou kombinaci tvoří s lehkými čokoládovými dezerty. 

 

Nakupujte červené víno online Pod Kumstátem a vychutnejte si ho v pohodlí domova.